Találatok száma: 16


D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector hálózati eszközök

D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
10 205 Ft (nettó)
12 960 Ft
D-Link DUB‑E130 USB‑C to Gigabit Ethernet Adapter hálózati eszközök

D-Link DUB‑E130 USB‑C to Gigabit Ethernet Adapter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
10 504 Ft (nettó)
13 340 Ft
D-Link DPE-301GI Gigabit PoE+ Injector hálózati eszközök

D-Link DPE-301GI Gigabit PoE+ Injector hálózati eszközök

Garancia: 60 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
15 307 Ft (nettó)
19 440 Ft
D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver hálózati eszközök

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver hálózati eszközök

lásd részletek
Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
17 882 Ft (nettó)
22 710 Ft
D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex) hálózati eszközök

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex) hálózati eszközök

lásd részletek
Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
25 606 Ft (nettó)
32 520 Ft
D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter hálózati eszközök

D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
29 512 Ft (nettó)
37 480 Ft
D-Link DEM-211 SFP 100Base-FX Multi-mode Fibre Transceiver hálózati eszközök

D-Link DEM-211 SFP 100Base-FX Multi-mode Fibre Transceiver hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
38 142 Ft (nettó)
48 440 Ft
D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter hálózati eszközök
D-Link DMC-700SC Gigabit Ethernet Converter hálózati eszközök

D-Link DMC-700SC Gigabit Ethernet Converter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
57 795 Ft (nettó)
73 400 Ft
D-Link DIS-S310LX 1‑port Mini‑GBIC SFP to 1000BaseLX Single‑Mode 10km Fibre Transceiver hálózati eszközök
D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver hálózati eszközök

D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
100 378 Ft (nettó)
127 480 Ft
D-Link DMC-810SC Gigabit Ethernet Converter hálózati eszközök

D-Link DMC-810SC Gigabit Ethernet Converter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
121 236 Ft (nettó)
153 970 Ft
D-Link DEM-410T SFP+ 10GBASE‑T Copper Transceiver hálózati eszközök

D-Link DEM-410T SFP+ 10GBASE‑T Copper Transceiver hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
137 835 Ft (nettó)
175 050 Ft
D-Link DMC-1000 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters hálózati eszközök

D-Link DMC-1000 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
139 150 Ft (nettó)
176 720 Ft
D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km) hálózati eszközök

D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km) hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
178 087 Ft (nettó)
226 170 Ft
^