Találatok száma: 10


DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port hálózati eszközök

DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
606 Ft (nettó)
770 Ft
DeLock Adapter RJ45 jack > RJ45 jack Cat.5e STP hálózati eszközök

DeLock Adapter RJ45 jack > RJ45 jack Cat.5e STP hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
1 205 Ft (nettó)
1 530 Ft
DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP black dust cover hálózati eszközök
DeLock csatlakozódoboz Cat.6A LSA hálózati kábelhez, szerszám nélküli hálózati eszközök
DeLock Junction Box for network cable Cat.6 LSA STP hálózati eszközök

DeLock Junction Box for network cable Cat.6 LSA STP hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
1 945 Ft (nettó)
2 470 Ft
DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled hálózati eszközök

DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
2 142 Ft (nettó)
2 720 Ft
DeLock USB 2.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Stick 433 Mbps with external Antenna hálózati eszközök
DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE hálózati eszközök

DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
7 709 Ft (nettó)
9 790 Ft
DeLock Cable Tester RJ45 / RJ12 / PoE hálózati eszközök

DeLock Cable Tester RJ45 / RJ12 / PoE hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
15 551 Ft (nettó)
19 750 Ft
DeLock Media Converter 100Base-FX SC SM 1310 nm 30km compact hálózati eszközök

DeLock Media Converter 100Base-FX SC SM 1310 nm 30km compact hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
23 181 Ft (nettó)
29 440 Ft
^