Üdvözöljük Hálózati eszköz termékeinket tartalmazó oldalunkon. Válogasson több mint 10 hálózati eszköz gyártó termékeiből. Az iWay.hu számítástechnikai webáruházban termékeink között megtalálhatóak többek között D-Link, Delta, Excel, IBM, Kolink, Leadtek, Logilink, Synology, TP-Link és ZyXEL termékek nagy választékban, kedvező árakon. Vásároljon hálózati eszközöket az iWay-től.


Találatok száma: 106


Noname RJ11 telefondugó hálózati eszközök

Noname RJ11 telefondugó hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
31 Ft (nettó)
40 Ft
Kolink CAT5e UTP toldó hálózati eszközök

Kolink CAT5e UTP toldó hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
276 Ft (nettó)
350 Ft
Noname UTP RJ45 dugó CAT.6A 8P8C hálózati eszközök

Noname UTP RJ45 dugó CAT.6A 8P8C hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
409 Ft (nettó)
520 Ft
WP Cat.6 UTP toldó hálózati eszközök

WP Cat.6 UTP toldó hálózati eszközök

Garancia: 180 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
433 Ft (nettó)
550 Ft
Logilink Cat.6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black hálózati eszközök
Kolink CAT6 UTP toldó hálózati eszközök

Kolink CAT6 UTP toldó hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
528 Ft (nettó)
670 Ft
DeLock Keystone Surface Mounted Box 2 Port hálózati eszközök
WP Cat.5e FTP connection box hálózati eszközök

WP Cat.5e FTP connection box hálózati eszközök

Garancia: 180 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
701 Ft (nettó)
890 Ft
Logilink Universal Stripping Tool hálózati eszközök

Logilink Universal Stripping Tool hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

764 Ft (nettó)
970 Ft
Noname Fali aljzat + csatlakozó doboz 2-es RJ45 hálózati eszközök

Noname Fali aljzat + csatlakozó doboz 2-es RJ45 hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
748 Ft (nettó)
950 Ft
Logilink Punch Down Tool for LSA strips hálózati eszközök

Logilink Punch Down Tool for LSA strips hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

787 Ft (nettó)
1 000 Ft
WP Cat.6 FTP connection box hálózati eszközök

WP Cat.6 FTP connection box hálózati eszközök

Garancia: 180 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
811 Ft (nettó)
1 030 Ft
Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs hálózati eszközök
Handy Kábelblankoló RG6/RG58/RG59/RG174 hálózati eszközök

Handy Kábelblankoló RG6/RG58/RG59/RG174 hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
969 Ft (nettó)
1 230 Ft
Noname UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs hálózati eszközök

Noname UTP RJ45 Törésgátló 100db/cs hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
1 150 Ft (nettó)
1 460 Ft
Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém hálózati eszközök

Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

1 346 Ft (nettó)
1 710 Ft
Logilink Crimping tool for RJ45 with cutter metal hálózati eszközök
DeLock RJ45 plug Cat.6 STP toolfree hálózati eszközök

DeLock RJ45 plug Cat.6 STP toolfree hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

1 386 Ft (nettó)
1 760 Ft
Noname UTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs hálózati eszközök

Noname UTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
1 386 Ft (nettó)
1 760 Ft
Ubiquiti NanoBeam M High-Performance airMAX Bridge hálózati eszközök
Maxwell Kábelteszter hálózati eszközök

Maxwell Kábelteszter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
1 559 Ft (nettó)
1 980 Ft
Logilink Hálózati kábeltesztelő hálózati eszközök

Logilink Hálózati kábeltesztelő hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

1 913 Ft (nettó)
2 430 Ft
Logilink MP0032 5 Port RJ45 Splitter with 15cm cable hálózati eszközök
DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.5e PROFINET angled hálózati eszközök
WP Cable Tester hálózati eszközök

WP Cable Tester hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
2 102 Ft (nettó)
2 670 Ft
Ubiquiti Universal Antenna Fixer hálózati eszközök

Ubiquiti Universal Antenna Fixer hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2 181 Ft (nettó)
2 770 Ft
Logilink WZ0009 Crimping tool for RJ45 with cutter hálózati eszközök
WP Crimping Tool for RJ11, RJ12 and RJ45 with Ratchet hálózati eszközök

WP Crimping Tool for RJ11, RJ12 and RJ45 with Ratchet hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
2 228 Ft (nettó)
2 830 Ft
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter hálózati eszközök

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2 402 Ft (nettó)
3 050 Ft
Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással hálózati eszközök
Maxwell Digitális multiméter mini hálózati eszközök

Maxwell Digitális multiméter mini hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
2 228 Ft (nettó)
2 830 Ft
DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled hálózati eszközök
Noname FTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs hálózati eszközök

Noname FTP RJ45 csatlakozó dugó 100db/cs hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
2 890 Ft (nettó)
3 670 Ft
Logilink Krimpelő fogó hálózati eszközök

Logilink Krimpelő fogó hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

3 071 Ft (nettó)
3 900 Ft
Synology 2,5" Disk Holder Type C hálózati eszközök

Synology 2,5" Disk Holder Type C hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

3 252 Ft (nettó)
4 130 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul hálózati eszközök

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

3 441 Ft (nettó)
4 370 Ft
IP-COM G311SM Single-Mode Optical Fiber Module hálózati eszközök

IP-COM G311SM Single-Mode Optical Fiber Module hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
3 598 Ft (nettó)
4 570 Ft
TP-Link TL-POE10R adapter hálózati eszközök

TP-Link TL-POE10R adapter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

3 598 Ft (nettó)
4 570 Ft
Logilink Hálózati kábel tesztelő hálózati eszközök

Logilink Hálózati kábel tesztelő hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

4 016 Ft (nettó)
5 100 Ft
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A) hálózati eszközök
Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A) hálózati eszközök
Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A)  hálózati eszközök
Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection hálózati eszközök
WP Cable Tester hálózati eszközök

WP Cable Tester hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
4 504 Ft (nettó)
5 720 Ft
Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 hálózati eszközök

Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

4 638 Ft (nettó)
5 890 Ft
Handy Krimpelő, blankoló, vágó hálózati eszközök

Handy Krimpelő, blankoló, vágó hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
5 039 Ft (nettó)
6 400 Ft
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A) hálózati eszközök
Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A)  hálózati eszközök
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) hálózati eszközök
Logilink Hálózati szerszámkészlet hálózati eszközök

Logilink Hálózati szerszámkészlet hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

5 543 Ft (nettó)
7 040 Ft
WP Wall Mount Patch bracket 4U hálózati eszközök

WP Wall Mount Patch bracket 4U hálózati eszközök

Garancia: 180 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
5 512 Ft (nettó)
7 000 Ft
TP-Link TL-POE150S adapter hálózati eszközök

TP-Link TL-POE150S adapter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

5 661 Ft (nettó)
7 190 Ft
Mikrotik Routerboard S-85DLC05D SFP modul hálózati eszközök

Mikrotik Routerboard S-85DLC05D SFP modul hálózati eszközök

Garancia: 60 hónap

Összehasonlít

5 685 Ft (nettó)
7 220 Ft
DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE hálózati eszközök
WP Cable Tester hálózati eszközök

WP Cable Tester hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
5 819 Ft (nettó)
7 390 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black hálózati eszközök
Approx Mini 1200 Mbps Wireless USB 3.0 adapter hálózati eszközök
WP Wall Mount Patch bracket 6U hálózati eszközök

WP Wall Mount Patch bracket 6U hálózati eszközök

Garancia: 180 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
6 236 Ft (nettó)
7 920 Ft
TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module hálózati eszközök

TP-Link TL-SM311LM Mini GBIC Module hálózati eszközök

Kivitel: Kábeles Topológia: Médiakonverter Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A következő switch-ekkel használható: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 and t
Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

6 394 Ft (nettó)
8 120 Ft
WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U hálózati eszközök

WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U hálózati eszközök

Garancia: 180 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
6 417 Ft (nettó)
8 150 Ft
Maxwell Digitális multiméter hálózati eszközök

Maxwell Digitális multiméter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
5 780 Ft (nettó)
7 340 Ft
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m kábel hálózati eszközök
Excel CAT5 patch panel 24 portos 19" fekete hálózati eszközök

Excel CAT5 patch panel 24 portos 19" fekete hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

7 142 Ft (nettó)
9 070 Ft
TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module hálózati eszközök

TP-Link TL-SM311LS Mini GBIC Module hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

7 386 Ft (nettó)
9 380 Ft
TP-Link TL-POE200 adapter kit hálózati eszközök

TP-Link TL-POE200 adapter kit hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

7 693 Ft (nettó)
9 770 Ft
Intel Dual Band Wireless-AC 7265 hálózati eszközök

Intel Dual Band Wireless-AC 7265 hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

7 827 Ft (nettó)
9 940 Ft
WP CAT 6 Patch Panel, UTP, 24-port RJ45, LSA hálózati eszközök

WP CAT 6 Patch Panel, UTP, 24-port RJ45, LSA hálózati eszközök

Garancia: 180 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
8 213 Ft (nettó)
10 430 Ft
Maxwell Digitális, automata multiméter hálózati eszközök

Maxwell Digitális, automata multiméter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
6 976 Ft (nettó)
8 860 Ft
D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector hálózati eszközök

D-Link DPE-101GI PoE Gigabit injector hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

9 496 Ft (nettó)
12 060 Ft
TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter hálózati eszközök
Asus USB-AC54 B1 Dual Band AC1300 USB WiFi adapter hálózati eszközök
Handy Krimpelő, 6P, 8P racsnis, kábelteszter hálózati eszközök

Handy Krimpelő, 6P, 8P racsnis, kábelteszter hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
11 748 Ft (nettó)
14 920 Ft
Noname RJ45 krimpelő fogó TM11/21/31 hálózati eszközök

Noname RJ45 krimpelő fogó TM11/21/31 hálózati eszközök

Garancia: Nincs

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
13 071 Ft (nettó)
16 600 Ft
Intel Gigabit CT Desktop Adapter hálózati eszközök

Intel Gigabit CT Desktop Adapter hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

13 803 Ft (nettó)
17 530 Ft
Excel CAT6 patch panel 24 portos 1U 19" fekete hálózati eszközök

Excel CAT6 patch panel 24 portos 1U 19" fekete hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

13 858 Ft (nettó)
17 600 Ft
TP-Link TL-SM321A WDM modul hálózati eszközök

TP-Link TL-SM321A WDM modul hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

14 244 Ft (nettó)
18 090 Ft
WP CAT 6 Patch Panel, 48 portS 1U 19" hálózati eszközök

WP CAT 6 Patch Panel, 48 portS 1U 19" hálózati eszközök

Garancia: 180 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
14 268 Ft (nettó)
18 120 Ft
Mikrotik RouterBoard M33G 3xGbE LAN 2xminiPCI-e 2xSIM slot hálózati eszközök
D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver hálózati eszközök

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver hálózati eszközök

lásd részletek
Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

17 150 Ft (nettó)
21 780 Ft
Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC  hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

17 953 Ft (nettó)
22 800 Ft
Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

19 299 Ft (nettó)
24 510 Ft
Synology 2,5" Disk Holder Type A hálózati eszközök

Synology 2,5" Disk Holder Type A hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

Rendelje meg 12:00-ig és még aznap átveheti, vagy kiszállítjuk következő nap
20 362 Ft (nettó)
25 860 Ft
devolo D9089 DLAN 500 WiFi Starter Kit Powerline hálózati eszközök
D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex) hálózati eszközök

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex) hálózati eszközök

lásd részletek
Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

25 693 Ft (nettó)
32 630 Ft
TP-Link OC200 Omada Cloud Controller hálózati eszközök

TP-Link OC200 Omada Cloud Controller hálózati eszközök

Garancia: 60 hónap

Összehasonlít

25 898 Ft (nettó)
32 890 Ft
Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem hálózati eszközök
Mikrotik RouterBoard R11e-4G 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem hálózati eszközök
TP-Link M7300 LTE-Advanced Mobile Wi-Fi hálózati eszközök

TP-Link M7300 LTE-Advanced Mobile Wi-Fi hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

27 339 Ft (nettó)
34 720 Ft
Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key hálózati eszközök

Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

27 866 Ft (nettó)
35 390 Ft
Logilink SH0001 Central Base station hálózati eszközök

Logilink SH0001 Central Base station hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

28 150 Ft (nettó)
35 750 Ft
D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter hálózati eszközök

D-Link DMC-300SC Fast Ethernet Converter hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

29 433 Ft (nettó)
37 380 Ft
Excel Fali rack szekrény 1R 6U 600X450 hálózati eszközök

Excel Fali rack szekrény 1R 6U 600X450 hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

35 819 Ft (nettó)
45 490 Ft
DeLock Converter Ethernet LAN TCP/IP > Serial RS-232 hálózati eszközök
ZyXEL VPN2S-ZZ0101F Firewall  hálózati eszközök

ZyXEL VPN2S-ZZ0101F Firewall hálózati eszközök

Garancia: 60 hónap

Összehasonlít

49 654 Ft (nettó)
63 060 Ft
Gigaset Repeater 2.0 Black hálózati eszközök

Gigaset Repeater 2.0 Black hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

50 866 Ft (nettó)
64 600 Ft
IP-COM AC2000 Access Controller 5x Gigabit port hálózati eszközök

IP-COM AC2000 Access Controller 5x Gigabit port hálózati eszközök

Garancia: 36 hónap

Összehasonlít

66 984 Ft (nettó)
85 070 Ft
Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN  hálózati eszközök

Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

73 630 Ft (nettó)
93 510 Ft
^