Felfedezem
Főoldal

Media Converter

Üdvözöljük Média konverter termékeinket tartalmazó oldalunkon. Válogasson 3 média konverter gyártó termékeiből. Az iWay.hu számítástechnikai webáruházban termékeink között megtalálhatóak többek között Media-Tech, Tenda, TP-Link termékek nagy választékban, kedvező árakon. Vásároljon média konvertert az iWay-től.

Találatok száma: 10

Media-Tech Video Grabber
Megtekintés
3 449 Ft (nettó)
4 380 Ft
Trust TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter
Megtekintés
3 709 Ft (nettó)
4 710 Ft
Trust TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter
Megtekintés
3 709 Ft (nettó)
4 710 Ft
TP-Link MC220L 1000M media konverter
Megtekintés
5 551 Ft (nettó)
7 050 Ft
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter
Megtekintés
6 346 Ft (nettó)
8 060 Ft
TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter
Megtekintés
8 024 Ft (nettó)
10 190 Ft
TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.
Megtekintés
8 024 Ft (nettó)
10 190 Ft
TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter  Full-D
Megtekintés
Mikrotik RouterBoard SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm
Megtekintés
9 890 Ft (nettó)
12 560 Ft
TP-Link MC1400 14-slot-os média konverter 19" rack ház
Megtekintés

Szűrés


Gyártó
Ár

Elérhetőségeink


IT Market Kft.

Székhely: 1044 Budapest, Megyeri út 53.

Adószám: 14474606-2-41

Cégjegyzék szám: 01-09-989782
 
+36 70 625 3985
 
info@iway.hu


Személyes átvétel 
Outlet Plaza üzletben: Récsei Center - 1146 Budapest, Szabó József utca 6. 

Nyitvatartás
H-P: 9-19
Szo: 9-16
V: 10-15
 


 

Garanciális ügyintézés


1043 Budapest
Kassai utca 50-52.

Nyitva tartás

a kialakult vírushelyzetre való tekintettel üzletünk átmenetileg zárva tart
 
+36 70 625 3985
 
info@iway.hu

Térkép

Személyes átvétel - Outlet Plaza üzlet:




Garanciális ügyintézés:

Cofidis áruhitel