Találatok száma: 13


Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
2 417 Ft (nettó)
3 070 Ft
Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással hálózati eszközök
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter hálózati eszközök

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
2 677 Ft (nettó)
3 400 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black hálózati eszközök

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
6 370 Ft (nettó)
8 090 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul hálózati eszközök

Garancia: 60 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
6 394 Ft (nettó)
8 120 Ft
Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
15 512 Ft (nettó)
19 700 Ft
Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE hálózati eszközök

Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
19 339 Ft (nettó)
24 560 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC  hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
20 213 Ft (nettó)
25 670 Ft
Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode hálózati eszközök

Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
27 181 Ft (nettó)
34 520 Ft
Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
29 228 Ft (nettó)
37 120 Ft
Mikrotik RouterBoard R11e-4G 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard R11e-4G 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
29 291 Ft (nettó)
37 200 Ft
Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D monomódusú SFP+ modul hálózati eszközök

Mikrotik RouterBoard S+31DLC10D monomódusú SFP+ modul hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
55 465 Ft (nettó)
70 440 Ft
Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN  hálózati eszközök

Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN hálózati eszközök

Garancia: 24 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
83 268 Ft (nettó)
105 750 Ft
^