Bővebben...

Találatok száma: 8

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással
Megtekintés
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro
Megtekintés
2 409 Ft (nettó)
3 060 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black
Megtekintés
5 307 Ft (nettó)
6 740 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul
Megtekintés
5 244 Ft (nettó)
6 660 Ft
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
Megtekintés
8 724 Ft (nettó)
11 080 Ft
Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE
Megtekintés
19 339 Ft (nettó)
24 560 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC
Megtekintés
20 079 Ft (nettó)
25 500 Ft
Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode
Megtekintés

Szűrés


Gyártó
Ár

Elérhetőségeink


IT Market Kft.

Székhely: 1044 Budapest, Megyeri út 53.

Adószám: 14474606-2-41

Cégjegyzék szám: 01-09-989782
 
+36 70 625 3985
 
info@iway.hu

Újpesti irodánk


Csak garanciális ügyintézés

1043 Budapest
Kassai utca 50-52.

Nyitva tartás

Kedd és Csütörtök
15:00 – 17:30
 
+36 70 625 3985
 
info@iway.hu

Térkép

Közösségi oldalak