Fixed
Megnézem
Fixed
Megnézem
iiyama
Megnézem
Tenda
Megnézem

Találatok száma: 15

Mikrotik QM-X Quickmount
Megtekintés
835 Ft (nettó)
1 060 Ft
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro
Megtekintés
1 969 Ft (nettó)
2 500 Ft
Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással
Megtekintés
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter
Megtekintés
1 953 Ft (nettó)
2 480 Ft
Mikrotik U.fl to SMA Female pigtail for LTE cards
Megtekintés
2 252 Ft (nettó)
2 860 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black
Megtekintés
4 520 Ft (nettó)
5 740 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul
Megtekintés
4 370 Ft (nettó)
5 550 Ft
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
Megtekintés
8 173 Ft (nettó)
10 380 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq Lite2
Megtekintés
12 016 Ft (nettó)
15 260 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC
Megtekintés
15 953 Ft (nettó)
20 260 Ft
Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul
Megtekintés
17 772 Ft (nettó)
22 570 Ft
Mikrotik Q+85MP01D 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module
Megtekintés
17 992 Ft (nettó)
22 850 Ft
Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE
Megtekintés
18 803 Ft (nettó)
23 880 Ft
Mikrotik XS+31LC10D A combined 1.25G SFP, 10G SFP+ and 25G SFP28 module
Megtekintés
Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN
Megtekintés
66 803 Ft (nettó)
84 840 Ft

Szűrés


Gyártó
Ár

Elérhetőségeink


IT Market Kft.

Személyes csomagátvételi pont: MG Records lemezbolt

Cím: 1091 Budapest, Üllői út 31.

Nyitvatartás: H-P 11 - 19 óráig
                       Szo 10 - 14 óráig

Székhely: 1044 Budapest, Megyeri út 53.

Telephely: 1047 Budapest, Károlyi István utca 10.

Adószám: 14474606-2-41

Cégjegyzék szám: 01-09-989782

Telefonos ügyfélszolgálatunk hétköznap 9-17 óra között elérhető
 
+36 70 625 3985
 
info@iway.hu


 
 


 

Cofidis áruhitel