Találatok száma: 17


Ubiquiti Universal Antenna Fixer hálózati eszközök

Ubiquiti Universal Antenna Fixer hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
2 425 Ft (nettó)
3 080 Ft
Ubiquiti U-POE-AF POE Injector hálózati eszközök

Ubiquiti U-POE-AF POE Injector hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
3 228 Ft (nettó)
4 100 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (1db/csomag) OEM hálózati eszközök

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (1db/csomag) OEM hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

1 munkanap
3 488 Ft (nettó)
4 430 Ft
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A) hálózati eszközök
Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A) hálózati eszközök

Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A) hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

1 munkanap
4 008 Ft (nettó)
5 090 Ft
Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) hálózati eszközök
Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A)  hálózati eszközök

Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A) hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
4 559 Ft (nettó)
5 790 Ft
Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A) hálózati eszközök
Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection hálózati eszközök

Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
4 780 Ft (nettó)
6 070 Ft
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (2db/csomag) hálózati eszközök

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul (2db/csomag) hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

1 munkanap
5 819 Ft (nettó)
7 390 Ft
Ubiquiti POE-50-60W PoE Adapter (LAN porttal, 50V/1,2A) hálózati eszközök

Ubiquiti POE-50-60W PoE Adapter (LAN porttal, 50V/1,2A) hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
6 079 Ft (nettó)
7 720 Ft
Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters hálózati eszközök

Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
7 921 Ft (nettó)
10 060 Ft
Ubiquiti Multi-Mode SFP+ Modul (2 pack) hálózati eszközök

Ubiquiti Multi-Mode SFP+ Modul (2 pack) hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

1 munkanap
13 236 Ft (nettó)
16 810 Ft
Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key hálózati eszközök

Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
30 323 Ft (nettó)
38 510 Ft
Ubiquiti UniFi UVC-G3-Bullet Indoor/Outdoor IP Video Camera with Infrared White hálózati eszközök
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul hálózati eszközök

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
66 929 Ft (nettó)
85 000 Ft
Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus hálózati eszközök

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus hálózati eszközök

Garancia: 12 hónap

Összehasonlít

2-5 munkanap
80 512 Ft (nettó)
102 250 Ft
^