D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

D-Link DEM-310GT 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)

lásd részletek
Gyártói cikkszám: DEM-310GT
Garancia: 24 hónap
Ha most megrendeli, akkor
Átvétel ügyfélszolgálaton: 2019.02.19 (kedd) Házhozszállítás: 2019.02.20 (szerda)
24 945 Ft (nettó)
31 680 Ft

Összehasonlít

Leírás.: -1 portos Mini GBIC modul 1000BaseLX (LC-Duplex)-hez





^