D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

lásd részletek
Gyártói cikkszám: DEM-311GT
Garancia: 24 hónap
Ha most megrendeli, akkor
Átvétel ügyfélszolgálaton: 2019.05.27 (hétfő) Házhozszállítás: 2019.05.28 (kedd)
11 520 Ft (nettó)
14 630 Ft

Összehasonlít

Leírás.: - 1 portos Mini GBIC 1000BaseSX (LC-Duplex)-hez





^